orientirane_0921СКО "Сини камъни" Сливен участва с 11 състезатели от различни възрастови групи в стартовете по коло ориентиране за купа "Попово" и купа "Щръклево".

В средната дистанция на купа "Попово" Мария Караиванова зае първо място при жени до 20 години, Миглена Маринова е втора при Ж50, а Ивайло Мъндев и Иван Иванов са четвърти при М16 и М50.

По тежкото трасе на дългата дистанция на купа "Попово", носеща точки за Световната ранглиста при елитните групи, Мария Караиванова се класира втора при жени до 20 години. Миглена Маринова и Иван Иванов заеха трето място в групите си Ж50 и М50.

Спринтовата купа "Щръклево" донесе първо място на Миглена Маринов при Ж50 и трето място на Костадин А. Новаков при М40.

В състезанията се включиха български и чуждестранни спортисти. Надпреварата донесе точки за Световната ранглиста в елитните групи.