Сребро и бронз за борците на "Станка Златева"
Два сребърни и два бронзови медала завоюваха състезателите от СК "Станка Златева" от Държавното лично първенство за кадети и кадетки. Надпреварата се проведе във Враца, където участваха състезатели от цялата страна.
Призивите места заеха Георги Спасов - 51кг - сребърен медал; Веска Тодорова - 43кг - сребърен медал; Дария Дечева - 46кг - бронзов медал и Ива Димитрова - 49кг. - бронзов медал.
"Браво на медалистите, следващият път още по-смело", обявиха от сливенския клуб.
|
Петък, 12 Юни 2026 06:59 |
|
Петък, 12 Юни 2026 00:37 |
|
Четвъртък, 11 Юни 2026 12:12 |
|
Вторник, 09 Юни 2026 14:05 |
|
Понеделник, 08 Юни 2026 07:57 |
|
Четвъртък, 14 Май 2026 15:01 |
|
Четвъртък, 21 Май 2026 12:39 |
|
Четвъртък, 14 Май 2026 15:13 |
|
Сряда, 13 Май 2026 12:47 |
|
Петък, 22 Май 2026 16:19 |


