borba_kadeti_sl22_18_06Три медала спечелиха състезателите на АСК Сливен от домакинския Държавен  лично-отборен шампионат по борба свободен стил за кадети.

В категория до 60 кг Виктор Михов се окичи със сребро, а Атанас Иванов и Радостин Боев са с бронзови отличия, съответно в категории 60 и 65 кг.

На два тепиха в спортна зала „Васил Левски” участваха 190 състезатели от 41 клуба. Сливен се представи с 12 борци.

Специалните призове бяха присъдени за „Най-техничен състезател” на Рухан Расим, СК Борба "Димитровград" и на Стоян Йорданов, "Бургас" за „Най-резултатен състезател”.

В отборното класиране домакините останаха извън призовата тройка, която се зае от представителите на "Димитровград" със 145 т., "Левски" със 79 т. и "Локомотив" /Горна Оряховица/ със 75 т.