Futbol_OFK_Sliven_19gДве контролни срещи по футбол се играха в Сливен при юношите старша възраст, които ще участват в Елитната U19.

Проверките са част от лагера под Сините камъни, организиран от Спортното министерство и Български футболен съюз.

На стадион „Хаджи Димитър” домакините загубиха от състава на Черно море с 10:0, като до почивката моряците имаха преднина от шест попадения.
Головете отбелязаха Денислав Ангелов, Данаил Димов (2 гола), Антоан Вълчев (2 гола), Петър Вуцов,  Балю Балев, Велислав Василев, Тугай Неджет (2 гола).

В другата контрола в Сливен Нефтохимик се наложи с 1:0 над Янтра 1919. За бургазлии се разписа Васил Ангелов през второто полувреме.

Последните срещи от лагера в Сливен са в събота, 4 август. Съперници ще бъдат Сливен – Нефтохимик и  Черно море – Янтра 1919.