ludogorec_cska_18Двубоят от петия кръг на Първа лига по футболмежду Лудогорец и ЦСКА на "Лудогорец Арена" ще се състои на 19 август от 21.00 часа.

Дербито на Пловдив между Ботев и Локомотив, което е от същия пети кръг ще се проведе в събота (18 август) от 18:30 часа.

 

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ, Спортно – техническа комисия
Решение - 09.08.2018 г

Приема предложената програма на Първа лига от 5-ти до 8-ми кръг както следва: ПЪРВА ПРОФЕСИОНАЛНА  ЛИГА

 

м.Август

V кръг

17.08 /петък/

Славия - Дунав 18.30 NOVA SPORT

Черно море - Берое 20.45 DIEMA SPORT

 

18.08 /събота/

Ботев Пд - Локомотив Пд 18.30 DIEMA SPORT

Ботев Вр - Етър 21.00 DIEMA SPORT

 

19.08 /неделя/

Левски - Септември 18.15 DIEMA SPORT

Лудогорец - ЦСКА 21.00 DIEMA SPORT

 

20.08/понеделник/

Верея - Витоша 20.30 DIEMA SPORT

 

VI кръг

 

24.08 /петък/

Дунав - Септември 18.45 NOVA SPORT

Локомотив Пд - Черно море 21.00 DIEMA SPORT

 

25.08 /събота/

Етър - Левски 18.45 DIEMA SPORT

Витоша - Ботев Пд 21.00 DIEMA SPORT

 

26.08 /неделя/

Славия - Лудогорец 18.45 DIEMA SPORT

ЦСКА - Верея 21.00 DIEMA SPORT

 

27.08/понеделник/

Берое - Ботев Вр 20.30 DIEMA SPORT

 

м.Септември

VII кръг

31.08 /петък/

Верея - Славия 18.45 NOVA SPORT

Черно море - Витоша 21.00 DIEMA SPORT

 

01.09 /събота/

Септември - Етър 16.30 NOVA SPORT

Ботев Вр - Локомотив Пд 18.45 DIEMA SPORT

Левски - Берое 21.00 DIEMA SPORT

 

02.09 /неделя/

Ботев Пд - ЦСКА 18.45 DIEMA SPORT

Лудогорец - Дунав 21.00 DIEMA SPORT

 

VIII кръг

 

14.09 /петък/

Витоша - Ботев Вр 17.30 DIEMA SPORT

Лудогорец - Верея 20.00 DIEMA SPORT

 

15.09 /събота/

Дунав - Етър 14.45 NOVA SPORT

Берое - Септември 17.30 DIEMA SPORT

ЦСКА - Черно море 20.00 DIEMA SPORT

 

16.09 /неделя/

Славия - Ботев Пд 17.45 DIEMA SPORT

Локомотив Пд - Левски 20.00 DIEMA SPORT

 

Приема предложената програма на Втора лига от 4-ти до 7-ми кръг както следва: ВТОРА ПРОФЕСИОНАЛНА  ЛИГА

 

м.Август

IV кръг 18.00

18.08 /събота/

Царско село - Локомотив ГО

Поморие - Несебър

Ботев Гълъбово - Литекс

Кариана - Струмска слава

 

19.08 /неделя/

Арда Кж - Пирин Бл

Добруджа 1919 - Локомотив Сф

 

20.08 /понеделник/

ЦСКА 1948 - Монтана 18.00 DIEMA SPORT

Лудогорец ІІ - Черноморец Балч 19.00

 

V кръг 18.00

 

25.08 /събота/

Струмска слава - ЦСКА 1948

Несебър - Арда Кж

Локомотив ГО - Поморие 19.00

Литекс - Кариана 19.30

Черноморец Балч - Добруджа 1919 20.00

 

26.08/неделя/

Пирин Бл - Ботев Гълъбово 19.00

 

27.08/понеделник/

Локомотив Сф - Царско село 18.00 DIEMA SPORT

Монтана - Лудогорец ІІ 19.30

 

м.Септември

 

VI кръг 17.00

 

31.08 /петък/

ЦСКА 1948 - Лудогорец ІІ

 

01.09 /събота/

Добруджа 1919 - Монтана

Царско село - Черноморец Балч

Поморие - Локомотив Сф

Ботев Гълъбово - Несебър

Кариана - Пирин Бл

Струмска слава - Литекс

 

03.09/понеделник/

Арда Кж - Локомотив ГО 17.30 DIEMA SPORT

 

VII кръг 17.00

 

15.09 /събота/

Несебър - Кариана

Локомотив Сф - Арда Кж

Лудогорец ІІ - Добруджа 1919 18.00

Локомотив ГО - Ботев Гълъбово 18.00

Черноморец Балч - Поморие 19.00

Пирин Бл - Струмска слава 19.00

 

17.09 /понеделник/

Монтана - Царско село 17.30 DIEMA SPORT

Литекс - ЦСКА 1948  20.00 DIEMA SPORT

БФС си запазва правото на промени в програмата в зависимост от представянето на участниците в европейските турнири.

Програмата от 5-ти до 8-ми кръг на Първа лига и 4-ти до 7-ми кръг на Втора лига включително са съгласувани с БПФЛ и Футбол Про Медиа.