dvoiki_myje_Gabriel_18Пламен Милушев и сливналията Габриел Донев, състезатели на "НСА", и Габриела Михайлова ТК "Сливен 92" и Хюлия Велиева ТК "Про спорт"при жените спечелиха титлите в турнирите по двойки на Държавното лично първенство по тенис за мъже и жени, което се провежда на кортовете на спортен център „Хемус" във Велико Търново..

В турнира на двойки при мъжете Милушев и Донев победиха във финала с 6:1, 6:2 Александър Лазаров ТК "Дема" и Венци Иванов ТК "Левски".
Милушев и Донев защитиха титлата си от 2017 г. и от първенството в зала през тази година.

• dvoiki_jeni_Gabriela_18

На двойки при жените Габриела Михайлова и Хюлия Велиева победиха във финалната среща с 6:1, 6:2 Александрина Илиева ТК "Славия Бомел 9" и Цвети Йотова ТК "Дема".

Утре е финалната среща на смесени двойки. В нея съперници са Александър Лазаров ТК "Дема" и Петя Аршинкова ТК "Левски" срещу Пламен Милушев ТК "НСА" и Габриела Михайлова ТК "Сливен 92".