atl_Karina_18Карина Цончева зае първо място в една от дисциплините на турнира ”Открий шампиона в теб", организиран от най-бързата българка Ивет Лалова и нейният клуб.

Атлетката от АСКЛА „Сливен” спечели надпреварата на скок от място с резултат от 211 см. В групата за момичета родени 2007/08 година участваха 56 състезателки, като Карина успя да ги победи.
Сливналийката участва и в спринта на 60 метра. Тя се класира за финала в дисциплината и даде осми резултат.

Първата надпревара „Открий шампиона в теб” се проведе на Националния стадион „Васил Левски”.
Деца между 6 и  и 13 г. се премериха сили на 60 м, скок дължина, скок дължина от място, щафетни бягания. Малки атлети от цялата страна участваха в оспорваните стартове.