Tv_orient.skiПредставителите на ски клуб „Чумерна”- Твърдица участваха в Държавното първенство по ски ориентиране на „Юндола” - Велинград.
Още с първия старт те изненадаха водещите клубове с постиженията си. Светлозар Колев заслужено спечели шампионската титла при М-12, след него момичетата при Ж-14 се доказаха като най-добрите: Раяна Стефанова спечели среброто в средната дистанция, а Венера Димитрова се отличи с бронз в дългата дистанция.

Щафетата М-14, в състав Венера Димитрова, Светлозар Колев и Раяна Стефанова, станаха вицешампиони на България.
От клуба добавиха, че всички деца от отбора са намерили място в челната десетка, което е показател за още по-добро класиране в следващите зимни състезания.