Димчо Ненов: Разочарован съм от отбора (аудио)
Разочарован излезе след края на мача наставникът на Сливен Димчо Ненов. Той с огорчение обяви, че съставът не е оправдал доверието му и не може да си обясни промяната в някои футболисти.
„На терена не се получава нищо от това, което говорим преди мача”, категоричен е треньорът.
Ненов добави, че се чувства осезателно липсата на Миндев и посочи слабата игра в атака.
„Някой от футболистите имат качества, но явно все още не са готови да играят на ниво „Б” група. Иска се търпение, а няма кой да ни чака. Предстоят важни срещи, в които трябва да вземем максимален брой точки. Днес бе идеалната възможност, за което много съжалявам. Добре е, че все пак Несебър не ни скъсяват дистанцията, а ние трябва да поддържаме разликата си от тия отбори, които са зад нас и да се опитаме да печелим там, където можем”, добави Ненов.
Той изрази от името на отбора съпричастност към Стилиян Петров и пожела на хората и на любителите на футболната игра да са положително настроени във всеки един момент, а не само, когато някой е в беда.
Още от Димчо Ненов чуйте в звуковия файл.
|
Четвъртък, 11 Юни 2026 12:12 |
|
Вторник, 09 Юни 2026 14:05 |
|
Понеделник, 08 Юни 2026 07:57 |
|
Петък, 05 Юни 2026 16:14 |
|
Петък, 05 Юни 2026 00:29 |
|
Четвъртък, 14 Май 2026 15:01 |
|
Четвъртък, 21 Май 2026 12:39 |
|
Четвъртък, 14 Май 2026 15:13 |
|
Сряда, 13 Май 2026 12:47 |
|
Петък, 22 Май 2026 16:19 |


