Кметът на Сливен честити Новата година на жителите в общината
Кметът на Сливен Стефан Радев честити Новата 2022 година на жителите в общината.
Във видео обръщение на страницата си във Фейсбук той отправя благопожелания за много здраве и благополучие: https://fb.watch/afgDexufP5/
„Нека бъде мирна и благодатна 2022 г. Нека ни донесе нови цели, стремежи и нови мечти, надежда и вяра за добро в това, което предстои! Имаме нови 365 дни да работим, да творим, да градим живота си, този на нашите деца, на нашата страна. Да помним, че всичко зависи само от нас. Честита Нова година, приятели!“, допълва Стефан Радев.
|
Петък, 12 Юни 2026 06:59 |
|
Петък, 12 Юни 2026 00:37 |
|
Четвъртък, 11 Юни 2026 12:12 |
|
Вторник, 09 Юни 2026 14:05 |
|
Понеделник, 08 Юни 2026 07:57 |
|
Четвъртък, 14 Май 2026 15:01 |
|
Четвъртък, 21 Май 2026 12:39 |
|
Четвъртък, 14 Май 2026 15:13 |
|
Сряда, 13 Май 2026 12:47 |
|
Петък, 22 Май 2026 16:19 |


