Купа „Милко Димов-Илия Кръстев“ събира колоездачи от страната за 17-тото си издание
XVII състезание за Kупа „Милко Димов-Илия Кръстев“ ще се проведе в Сливен на 17 май. Стартът за всички участници е в 12 часа от площад „Хаджи Димитър“ – улица „Г. С. Раковски“ – улица „Е. Багряна“, с остър старт от местност Селището – след моста.
Финалът за момчета, момичета и девойки е на чешмата при местност Абланово, а за всички останали възрасти – на връх Българка.
Награждаването на участниците и финалистите ще започне в 14.30 часа при чешмата в местност Абланово.
В деня на състезанието във времето от 12 до 14 часа пътят за връх Българка ще бъде затворен за движение.
В състезанието участие са заявили над 150 души. Организатор е колоездачен клуб „Сините камъни“, с подкрепата на Община Сливен.
|
Четвъртък, 11 Юни 2026 12:12 |
|
Вторник, 09 Юни 2026 14:05 |
|
Понеделник, 08 Юни 2026 07:57 |
|
Петък, 05 Юни 2026 16:14 |
|
Петък, 05 Юни 2026 00:29 |
|
Четвъртък, 14 Май 2026 15:01 |
|
Четвъртък, 21 Май 2026 12:39 |
|
Четвъртък, 14 Май 2026 15:13 |
|
Сряда, 13 Май 2026 12:47 |
|
Петък, 22 Май 2026 16:19 |


